Mieszkanie, ul. Tczewska
Tczewska, Rokitki, pomorskie
- 599 000 zł
- 52,80 m²
- 11 344,70 zł/m²
Łukasz Elmanowsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Tczewska
Tczewska, Rokitki, pomorskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie, ul. Tczewska
Zaktualizowane: 7 maja 2026
599 000 zł 52,80 m² 11 344,70 zł/m²
3/3
4
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
4Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 599 000 zł (11 344,70 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 52,80 m², 4 pokoje, 1 łazienka
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: Internet
- Źródło: biuro nieruchomości: AI ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 191-MS-A8FYbdnXfO
Lokalizacja
- Adres: Tczewska, Rokitki, Tczew, tczewski, pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Rokitkach przy ul. Tczewskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze w nowym bloku. Mieszkanie jest trójstronne (wystawa północno-zachodnia, północno-wschodnia i południowo-wschodnia), co zapewnia świetne doświetlenie wnętrz przez cały dzień.
Czynsz przy 4 osobach wynosi 985 zł. Bardzo istotnym atutem są regularne, wysokie zwroty za ogrzewanie i wodę, sięgające nawet 1 1,5 wysokości miesięcznego czynszu. Zarządcą nieruchomości jest firma Concept Nova. (...)