Działka budowlana, ul. Cyprysowa
Cyprysowa, Rokitki, pomorskie
- 389 000 zł
- 1 089 m²
- 357,21 zł/m²
Oskar Szwamber
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Cyprysowa
Cyprysowa, Rokitki, pomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana, ul. Cyprysowa
Zaktualizowane: 12 maja 2026
389 000 zł 1 089 m² 357,21 zł/m²
-Media:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 389 000 zł (357,21 zł/m²)
- Działka: budowlana, 1 089 m²
- dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Actus estate, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 173460
Lokalizacja
- Adres: Cyprysowa, Rokitki, Tczew, tczewski, pomorskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1089 m², położona przy ul. Cyprysowej w miejscowości Rokitki, gmina Tczew.
Nieruchomość posiada regularny, zbliżony do prostokąta kształt oraz płaskie ukształtowanie terenu, co sprawia, że jest doskonałą propozycją pod budowę domu jednorodzinnego. Działka znajduje się w otoczeniu nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, na spokojnym i kameralnym osiedlu. (...)